Brak grafik

Szerokie pasmo możliwości

Bądź w zasięgu internetu...

Stacje monitoringu powietrza na ŁRST

Dwa węzły Łódzkiej Regionalnej Sieci Teleinformatycznej biorą udział w pilotażowym projekcie budowy sieci monitoringu jakości powietrza. Węzeł w Dworszowicach Kościelnych - Kolonia (gmina Nowa Brzeźnica) oraz Węzeł w Szkole Podstawowej w Wilczkowicach Średnich (gmina Łęczyca) zostały doposażone w czujniki firmy Airly. To dwa z dziesięciu obiektów projektu pilotażowego Łódzkiej Regionalnej Sieci Monitoringu Powietrza. Docelowo w planach jest montaż ponad 120 takich czujników na terenie całego województwa.

 

 

 

Ogłoszono postępowanie na Operatora Infrastruktury Sieci Szkieletowej i Pilotażowej ŁRST

Ogłosiliśmy postępowanie na wybór Operatora Infrastruktury Sieci Szkieletowej i Pilotażowej Łódzkiej Regionalnej Sieci Teleinformatycznej.

Czytaj więcej...

Postępowanie na przeniesienie kabla światłowodowego w Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie Trybunalskim

Prowadzimy postępowanie na przeniesienie kabla światłowodowego ŁRST w Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie Trybunalskim. Zapraszamy do składania ofert. Link poniżej:

 

https://bip.lodzkie.pl/aktywne-zapytania-ofertowe/item/9478-przeniesienie-trakcji-napowietrznej-kabla-światłowodowego-do-kanalizacji-kablowej

 

Infratel -ponownie Operatorem Infrastruktury na ŁRST

Firma Infratel - Operator Infrastrukturalny Sp. z o.o. została ponownie Operatorem Infrastruktury na sieci szkieletowej ŁRST.

W ramach umowy od przyszłego roku również będzie kontynuowała operowanie na sieci pilotażowej.

Gratulujemy!!!


 

 

Zakończenie postępowania na dostawę i zabudowę siłowni inwertorowej i wykonanie łączników sieci światłowodowej ŁRST

Z przyjemnością informujemy, że w postępowaniu na dostawę i zabudowę siłowni inwertorowej wraz z modułami inwertorowymi, rozbudowę baterii istniejącej siłowni DC oraz wykonanie łączników sieci światłowodowej w ramach Łódzkiej Regionalnej Sieci Teleinformatycznej wygrała i w dniu 25.04.2018 roku podpisała umowę firma Technitel Polska S.A.

Gratulujemy!!!

Czytaj więcej...